realizovano-linuxserver-megalevnepneu-OVH-2015-blog-header-512

Realizováno! Konfigurace nových serverů portálu MEGAlevnepneu.cz v datacentru OVH Francie Gravelines

Realizováno!

Pro zákazníka MegaMoto s.r.o. provozující největší internetový obchod s pneumatiky a příslušenstvím v ČR,  zároveň největšího dovozce pneu do České Republiky disponující obřímy sklady jsme provedli instalaci, konfiguraci a migraci veškeré technologie do jednoho z největších datacenter v Evropě, datacentrum OVH, severní Francie Gravelines.

Servery portálu MEGAlevnepneu.cz

Plně vybavené servery, spičková technologie, konfigurace, veškerých služeb, optimalizace provozu, cache-ování, dostupnost veškerých služeb přes IPv6 a IPv4 , firewall, SSL konfigurace služeb (HTTPs), zálohování na externí storage (fullbackup i rozdílové), monitoring, grafy, dostupnost, reporting.

Zadáváteli dnes do prohlížeče www.megalevnepneu.cz, www.megamoto.cz, www.megamotoservis.cz, www.pneugrip.cz navštěvujete Francii, díky spičkové technologii, optickým vláknům a super rychlému internetu nepoznáte rozdíl, jen za posledních 10 dní v měsíci listopad 2015 jsem vyřídíli přes 3 miliony požadavků na WWW, děkujeme.

Portál www.megalevnepneu.cz
Portál www.megalevnepneu.cz

 

Pár zajímavých grafů na závěr pro potěšení.

Graf zátěže systému přes den.

MEGAlevnepneu-load-day

Graf přerušení a přepínání contextů přes den.

MEGAlevnepneu-interrupts-day

Graf teploty pevných disků.

MEGAlevnepneu-hddtemp_smartctl-week


Datacentrum OVH? Seznamte se…


 

Děkujeme za příležitost a těšíme se na další spolupráci. MOJEservery.cz.

Přemýšlíte o nových serverech a konfiguraci?

Hledáte někoho kdo Vám poradí, pomůže a navede na správnou cestu, někoho kdo Vás nesedře z kůže a bude se chovat profesionálně, zodpovědně, pak hledáte MOJEservery.cz, pracujeme, nekecáme a problémy řešíme.