EXTERN-Reversible-USB-kabely-pozlacenými-konektory-blog-header-2016

Propojovací USB kabely s oboustrannými konektory

Propojovací USB kabely s oboustrannými konektory


Mobilní telefon, tablet, počítač a mnoho dalších přístrojů je i dnes, kdy se hodně využívá bezdrátové připojení potřeba propojit propojovacím kabelem. Výhodou propojení zařízení mezi sebou je ve většině případů hlavně rychlost přenosu dat a možnost využít kabel i pro nabíjení například mobilního telefonu.

EXTERN-Reversible-USB-kabely-pozlacenými-konektory-blog-header-2016

Asi nejčastěji používáme propojovací kabely s konektorem USB a Micro USB, abychom propojili mobilní telefon s počítačem kvůli přenosu dat nebo připojení telefonu k nabíječce. Konektor USB je znám už dlouho, ale proč si připojení ještě více s tímto typem konektoru nezjednodušit. Běžný USB konektor je navržen tak, že ho musíme správně otočit, aby jej bylo možné zasunout do zdířky.

U většiny stolEXTERN-Reversible-USB-kabely-pozlacenými-konektory-1ních počítačů jsou USB porty na zadní straně a trefit správně orientaci konektoru pohmatem je tak trochu oříšek. Stejný problém je i při připojení k telefonu do zdířky s Micro USB konektorem. Proč se dál tímto trápit, když je dnes k dispozici zcela nový typ těchto konektorů.

Oboustranné konektory InHouse MKF-Reversible USB/ Micro USB Gold

Novinka v podobě propojovacích kabelů s oboustrannými konektory USB i Micro USB vyřeší problém správné orientace zapojení za nás. Již není nutné řešit a hlídat, jestli máme konektor správně orientován a můžeme ho jednoduše jakoukoliv stranou připojit do zdířky. Jedním s příkladů jsou propojovací kabely InHouse s označením MKF-Reversible USB/Micro USB, které mají jak klasický USB konektor na jedné straně kabelu, tak i Micro USB konektor na straně druhé v oboustranném provedení.

Samotné konektory jsou navíc pozlacené a celé koncovky jsou kovové. Celková délka kabelu je 1,2m a vrchní část izolace kabelů je potažená tkaninou. Kabely jsou velice ohebné a vysoce odolné vůči zalomení a v nabídce najdeme celkem 4 barevné provedení (modrá, bílá, černá, růžová).

EXTERN-Reversible-USB-kabely-pozlacenými-konektory-2EXTERN-Reversible-USB-kabely-pozlacenými-konektory-3EXTERN-Reversible-USB-kabely-pozlacenými-konektory-4
EXTERN-Reversible-USB-kabely-pozlacenými-konektory-5EXTERN-Reversible-USB-kabely-pozlacenými-konektory-6EXTERN-Reversible-USB-kabely-pozlacenými-konektory-7
I poslepu je zapojení hračkou a nelze se splést

Propojovací kabely InHouse MKF-Reversible USB/Micro USB 1,2 Gold jsou vhodné pro všechny, kdo potřebuje dobít mobilní telefon, tablet či datově propojit dva přístroje například s PC. Délka propojovacího kabelu 1,2m je dostatečná pro každou situaci a jedinečnost těchto konektorů je v jejich oboustranném použití. Je tedy naprosto jedno, jak konektor otočíte při zapojení. Kvalitní konektory poznáte podle pozlacení a kovových koncovek. Je vhodný pro dobíjení i datové spojení většiny moderních zařízení.

Video, jak to v praxi vše funguje.

Děkujeme dodavateli mk-eshop.cz za kvalitní produkt a přístup.

František Havel, MOJEservery.cz